11-10-2012 18:25:14 - DDS SP v.3.12.9.2

RESULTATLISTE
Guldgåseskydning 2012

 

 

Holdkonkurrence: Gevær 200m Børnehold

1Ornebjerg Skytteforening
86870Jesper PedersenKlasse: JUN147/07
90163Jonas JørgensenKlasse: JUN144/04
72629Simon FærregaardKlasse: BK141/00
Total432/11

2Tingsted Skytteforening
89994Victor MortensenKlasse: JUN145/03
83818Andreas RaaeKlasse: JUN143/03
88407Simone Lund HansenKlasse: JUN136/03
Total424/09

 

 

Holdkonkurrence: Gevær 200m Seniorhold

1Tingsted Skytteforening
54713Per ChristensenKlasse: ÅK1150/09
54457Mikael GreenKlasse: 2143/04
54217Stine StangholtKlasse: UNG141/01
54267Jacob HøeghKlasse: UNG140/05
Total574/19

2Stege Ndr. Skytteforening
55133Peter HansenKlasse: 1147/06
87542Claus FrederiksenKlasse: ÅK1143/03
86418Lars AndersenKlasse: 2140/01
55114Sarah Garn HansenKlasse: UNG139/01
Total569/11

 

 

Holdkonkurrence: Gevær 50m Børnehold

1Stege Ndr. Skytteforening
101723Stine R.D. JensenKlasse: BK1200/12
55104Tobias Garn HansenKlasse: BK1199/08
55139Oline Cecilie S. AndkjærKlasse: J2198/08
55168Line P. BertelsenKlasse: J1198/09
Total795/37

2Næstved Skytteforening
87091Tanja R. WriedtKlasse: BK1199/08
84054Camilla Anna KristiansenKlasse: J1197/12
88524Bo SønderstgårdKlasse: BK1196/07
96675Regitze Harslund SancoeurKlasse: BK1196/08
Total788/35

3Ornebjerg Skytteforening
86870Jesper PedersenKlasse: J1198/12
100365Natashia HansenKlasse: BK1197/09
90163Jonas JørgensenKlasse: J1196/13
72629Simon FærregaardKlasse: BK1193/07
Total784/41

4Nykøbing F. Skytteforening
84860Tobias PetersenKlasse: J1200/13
90286Tor JørgensenKlasse: BK2195/05
102286Julie HansenKlasse: BK2194/08
92857Kristian JensenKlasse: J2194/09
Total783/35

5Tingsted Skytteforening
81811Betina PetersenKlasse: J2196/06
88406Andrè Kappe LarsenKlasse: J2194/06
83818Andreas RaaeKlasse: J2187/01
94928Sara Kaufmann VenøboKlasse: J2186/01
Total763/14

 

 

Holdkonkurrence: Gevær 50m Seniorhold

1Næstved Skytteforening
55884Martin ChristensenKlasse: ÅK1199/16
55879Mette LarsenKlasse: 1196/08
77309Jacob LarsenKlasse: UNG192/07
84839Jan SønderstgårdKlasse: UNG190/05
Total777/36

2Stege Ndr. Skytteforening
87542Claus FrederiksenKlasse: ÅK1199/10
55133Peter HansenKlasse: 1197/08
55114Sarah Garn HansenKlasse: UNG191/02
55337Kenneth WestergaardKlasse: 2189/05
Total776/25

3Tingsted Skytteforening
54713Per ChristensenKlasse: ÅK1199/12
54217Stine StangholtKlasse: UNG192/09
54457Mikael GreenKlasse: 2191/05
94703Henrik JohansenKlasse: 3189/03
Total771/29

 

 

Individuelle resultater:

 

 

Gevær, 50m. - Gevær, 50m, Finale Børn
175089Marcus G. Poulsen12-073 Ballerup Skf.397    105.6    502.6
299036Nicklas Rytter Eliasen12-032 Kirke Hyllinge Skf.397    104.5    501.5
3103632Rune Sabro14-108 Lundby og Omegns Skytteforening396    103.7    499.7
498996Emma Carstensen14-025 Stensved Skytteforening396    102.9    498.9
5101723Stine R.D. Jensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening396    102.2    498.2
687091Tanja R. Wriedt14-006 Næstved Skytteforening396    101.4    497.4
7104400Mads Karrebæk Mortensen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening395    101.7    496.7
8100365Natashia Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening394    100.2    494.2

 

 

Gevær, 50m. - Gevær, 50m, Finale Junior
184860Tobias Petersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening399    104.4    503.4
287090Mette Sønderstgård05-940 Samsø Skytteforening398    104.3    502.3
386870Jesper Pedersen14-003 Ornebjerg Skytteforening397    104    501
484054Camilla Anna Kristiansen14-006 Næstved Skytteforening396    103.4    499.4
588648Magnus Nielsen12-043 Vallensbæk IF af 1939393    104.7    497.7
690163Jonas Jørgensen14-003 Ornebjerg Skytteforening393    102.9    495.9
755139Oline Cecilie S. Andkjær14-035 Stege Ndr. Skytteforening392    103.7    495.7
892857Kristian Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening392    102.7    494.7
986426Frederikke Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening393    99.7    492.7

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab BK1
155104Tobias Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/08    200/12    399/20
299036Nicklas Rytter Eliasen12-032 Kirke Hyllinge Skf.198/08    199/11    397/19
375089Marcus G. Poulsen12-073 Ballerup Skf.199/16    198/14    397/30
4103632Rune Sabro14-108 Lundby og Omegns Skytteforening198/07    198/11    396/18
598996Emma Carstensen14-025 Stensved Skytteforening199/13    197/07    396/20
687091Tanja R. Wriedt14-006 Næstved Skytteforening199/08    197/09    396/17
7101723Stine R.D. Jensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening200/12    196/04    396/16
8104400Mads Karrebæk Mortensen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening198/07    197/04    395/11
9100365Natashia Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening197/09    197/06    394/15
10101724Mathilde L.D. Jensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening197/10    194/05    391/15
1196675Regitze Harslund Sancoeur14-006 Næstved Skytteforening196/08    194/07    390/15
1299280Emil Egelund Petersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening196/04    194/06    390/10
13101150Mathias Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/07    196/08    389/15
1499278Christian Høgsgaard14-108 Lundby og Omegns Skytteforening194/07    195/06    389/13
1588524Bo Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening196/07    193/06    389/13
16103908Marcus Sehested14-025 Stensved Skytteforening196/09    191/07    387/16
1782817Rasmus Gammeljord14-108 Lundby og Omegns Skytteforening193/06    193/05    386/11
1872629Simon Færregaard14-003 Ornebjerg Skytteforening193/07    193/03    386/10
1994858Josephine Z.H. Halling14-025 Stensved Skytteforening194/06    188/02    382/08

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab BK2
1101518Anna Danielsen14-025 Stensved Skytteforening193/03    198/10    391/13
299434Kristian Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/09    195/07    388/16
3102286Julie Hansen14-001 Nykøbing F. Skytteforening194/08    193/07    387/15
4103958Tobias Nielsen14-006 Næstved Skytteforening194/04    192/03    386/07
5102943Andreas Jakobsen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/04    194/03    385/07
690286Tor Jørgensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening195/05    190/05    385/10
799433Alexander Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening190/04    189/03    379/07

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab BK3
1104401Nicolaj Petersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening195/05    187/03    382/08
2106369Emma Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening191/06    190/03    381/09
3106031Andrea Andkjær14-035 Stege Ndr. Skytteforening196/07    185/01    381/08
4106122Thies Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/05    186/03    375/08
592859Julie Adelørn14-025 Stensved Skytteforening185/05    187/03    372/08
6106124Mia Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening172/00    173/02    345/02
7103910Lukas Glahn14-025 Stensved Skytteforening171/01    172/03    343/04

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab J1
184860Tobias Petersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening200/13    199/14    399/27
287090Mette Sønderstgård05-940 Samsø Skytteforening198/07    200/10    398/17
386870Jesper Pedersen14-003 Ornebjerg Skytteforening198/12    199/12    397/24
484054Camilla Anna Kristiansen14-006 Næstved Skytteforening197/12    199/08    396/20
586426Frederikke Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening195/06    198/10    393/16
690163Jonas Jørgensen14-003 Ornebjerg Skytteforening196/13    197/10    393/23
788648Magnus Nielsen12-043 Vallensbæk IF af 1939196/05    197/12    393/17
888694Jesper Bo Nielsen14-006 Næstved Skytteforening192/03    199/09    391/12
996690Hans Fabricius-Rahbek10-037 Tuse Skytteforening193/03    197/10    390/13
1053738Martin Villadsen14-008 Ravnsborg Skytteforening194/06    194/05    388/11

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab J2
192857Kristian Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening194/09    198/11    392/20
255139Oline Cecilie S. Andkjær14-035 Stege Ndr. Skytteforening198/08    194/04    392/12
392287Julie Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening194/08    197/08    391/16
484865Nanna Kristiansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening195/04    196/06    391/10
553042Simone Hansen14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/03    197/09    390/12
690155Mikkel Pedersen14-006 Næstved Skytteforening194/05    196/08    390/13
788406Andrè Kappe Larsen14-012 Tingsted Skytteforening194/06    196/06    390/12
881811Betina Petersen14-012 Tingsted Skytteforening196/06    194/04    390/10
988120Løkke Pedersen14-006 Næstved Skytteforening194/08    195/03    389/11
1083818Andreas Raae14-012 Tingsted Skytteforening187/01    198/12    385/13
1189994Victor Mortensen14-012 Tingsted Skytteforening184/02    193/07    377/09
1294928Sara Kaufmann Venøbo14-012 Tingsted Skytteforening186/01    191/05    377/06
1397648Mathilde Pedersen14-040 Kongsted Skytteforening190/06    185/04    375/10
1455163Louise Nøhr14-035 Stege Ndr. Skytteforening192/05    182/01    374/06

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab UNG
157425Dennis Frederiksen10-037 Tuse Skytteforening192/09    197/10    389/19
253091Line N. With14-004 Maribo Skytteforening191/08    196/09    387/17
354217Stine Stangholt14-012 Tingsted Skytteforening192/09    195/06    387/15
477309Jacob Larsen14-006 Næstved Skytteforening192/07    194/07    386/14
555114Sarah Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening191/02    189/05    380/07
654267Jacob Høegh14-012 Tingsted Skytteforening187/06    191/07    378/13
784839Jan Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening190/05    188/06    378/11
856183Martin Frederiksen14-006 Næstved Skytteforening189/03    176/03    365/06

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab 1
155133Peter Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening197/08    196/10    393/18
260136Lisbeth Iversen10-033 Svinninge Skytteforening195/07    194/09    389/16
355879Mette Larsen14-006 Næstved Skytteforening196/08    191/05    387/13
460081Søren Madsen10-033 Svinninge Skytteforening192/07    194/12    386/19
559536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I191/06    194/06    385/12

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab 2
190251Jens Henriksen14-053 Fensmark Skytteforening193/08    194/11    387/19
264413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening193/06    190/06    383/12
355337Kenneth Westergaard14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/05    192/07    381/12
454457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening191/05    190/06    381/11
555178Lars Nøhr14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/04    189/08    378/12
686418Lars Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/07    192/08    377/15
755123Preben Villadsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/02    185/03    370/05
855222Jacob Nielsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/04    183/03    368/07
959070Johan Melander10-003 Korsør Skytteforening184/06    183/03    367/09

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab 3
154434Palle Henriksen14-012 Tingsted Skytteforening181/03    189/04    370/07
294703Henrik Johansen14-012 Tingsted Skytteforening189/03    179/04    368/07
353137Hanne Andersen14-012 Tingsted Skytteforening180/02    186/05    366/07
454142Karen Lolle14-005 Væggerløse Skytteforening181/03    181/02    362/05
562145Uffe Christensen11-003 Frederikssund IF 1864176/04    178/02    354/06
663017Poul Rohlin Nielsen11-001 Hillerød Skytteforening167/03    170/00    337/03

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab V1
157006Kristian Ebbensgaard12-071 Herfølge Skf.198/05    200/09    398/14
257419Lars Lund10-037 Tuse Skytteforening196/09    199/12    395/21
356001Jan Mortensen14-006 Næstved Skytteforening199/14    196/09    395/23
454113Poul Erik Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening196/07    198/08    394/15
568845Kaj Hansen12-021 Greve Skf.198/07    196/10    394/17
669365Paul Groesmeyer12-018 Fløng-Hedehusene Skf.194/07    198/11    392/18
725302Knud Møller05-940 Samsø Skytteforening194/04    198/10    392/14
865179Bjørn Nielsen11-035 Helsinge SG&I195/04    197/08    392/12
955328Sven Ørrild14-003 Ornebjerg Skytteforening195/05    196/08    391/13
1061802Peder Pilgaard11-003 Frederikssund IF 1864196/06    195/07    391/13
1153166Berrit Carlsen14-010 Sakskøbing Skytteforening193/10    197/11    390/21
1254902Hans Pil14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/08    197/02    390/10
1353420Johnny Johansson14-004 Maribo Skytteforening190/05    198/06    388/11
1453201Sv. Erik Frederiksen14-004 Maribo Skytteforening195/05    192/05    387/10
1597642Flemming Larsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening191/02    195/08    386/10
1654678Tage Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening197/07    189/04    386/11
1754172Preben Grubbe14-005 Væggerløse Skytteforening190/05    195/07    385/12
1854892Ingelise Steen14-012 Tingsted Skytteforening190/03    195/08    385/11
1954808Lisbeth Pil14-001 Nykøbing F. Skytteforening195/06    190/03    385/09
2054168Allan Bruun14-005 Væggerløse Skytteforening190/03    194/10    384/13
2155789Svend Erik Reckeweg14-006 Næstved Skytteforening192/06    190/06    382/12
2254180Finn Munksbo14-005 Væggerløse Skytteforening191/04    190/04    381/08
2385764Erik Hudlebusch14-006 Næstved Skytteforening188/03    191/03    379/06
2453053Per Henriksen14-010 Sakskøbing Skytteforening189/04    188/04    377/08
2567459Otto Reenberg13-409 Tårnby Skytteforening190/02    186/01    376/03
2659402Torben Kaalund-Ram10-074 Gimlinge SG&I192/02    164/05    356/07

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab V2
159981Jørgen Søndergård14-006 Næstved Skytteforening193/02    198/08    391/10
253159Carsten Andersen14-010 Sakskøbing Skytteforening193/04    197/07    390/11
3100212Mogens Tonny Bonde14-001 Nykøbing F. Skytteforening189/05    196/05    385/10
460680Steffen Nicolaisen12-018 Fløng-Hedehusene Skf.193/06    192/04    385/10
5101056Børge Jørgensen14-012 Tingsted Skytteforening196/06    189/02    385/08
654282Anni Lundin14-012 Tingsted Skytteforening190/06    193/03    383/09
755770Tove Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening194/06    189/04    383/10
854253Kjeld Noergaard14-012 Tingsted Skytteforening189/05    191/07    380/12
955090Børge Pehrson14-035 Stege Ndr. Skytteforening190/03    190/04    380/07
1054740Niels Corfitsen14-005 Væggerløse Skytteforening191/04    188/07    379/11
1154814Leif Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening189/06    189/03    378/09
1253229Kaj Pedersen14-029 Søllested Skytteforening192/05    184/02    376/07
1355865Mogens Andersen14-006 Næstved Skytteforening186/03    186/04    372/07
1456099Bent Andersen14-006 Næstved Skytteforening183/02    186/04    369/06
1555844Ove Hansen14-006 Næstved Skytteforening187/06    182/06    369/12
1663406Tage Jensen11-001 Hillerød Skytteforening184/04    184/03    368/07
1755750Finn Corell14-003 Ornebjerg Skytteforening188/03    180/03    368/06
1863737Christian Larsen11-026 Ramløse SG&I177/02    189/02    366/04
1991964Laszio Szabo14-108 Lundby og Omegns Skytteforening180/02    184/03    364/05
2065008Viggo Rasmussen11-035 Helsinge SG&I175/02    181/01    356/03

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab ÅK1
155884Martin Christensen14-006 Næstved Skytteforening199/16    200/14    399/30
253723Mikkel Villadsen14-008 Ravnsborg Skytteforening199/13    200/10    399/23
357407Susanne Frederiksen10-037 Tuse Skytteforening199/08    200/14    399/22
487542Claus Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/10    198/13    397/23
569703Bent Kruse12-073 Ballerup Skf.197/11    199/04    396/15
654713Per Christensen14-012 Tingsted Skytteforening199/12    197/08    396/20
755275Anne B. Bertelsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening196/05    199/12    395/17
856391Elisabeth Toftvad14-006 Næstved Skytteforening197/06    198/12    395/18
954312Bjarne Larsen14-012 Tingsted Skytteforening199/09    195/09    394/18
1058727Michael Andresen14-053 Fensmark Skytteforening196/07    197/08    393/15
1155649Jakob Ulriksen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening197/07    195/05    392/12
1253054Per Andersen14-012 Tingsted Skytteforening195/06    196/06    391/12
1356017Henrik Pedersen14-006 Næstved Skytteforening196/10    194/08    390/18
1464535Charlotte Frimodt Hansen11-001 Hillerød Skytteforening197/10    193/04    390/14
1563572Karin Bay11-001 Hillerød Skytteforening194/04    194/03    388/07
1680876Ruddy Frederiksen14-006 Næstved Skytteforening191/07    194/07    385/14
1795724John Helstrup10-074 Gimlinge SG&I193/06    192/06    385/12
1896800Lars Jacobsen14-053 Fensmark Skytteforening188/04    193/07    381/11

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab ÅK2
196141Allan Stryhn14-012 Tingsted Skytteforening197/05    197/08    394/13
2106127Birgitte Ott14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/08    194/07    393/15
384055Torben Kristiansen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening193/06    197/11    390/17
4104891Martin Elnebo14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/02    194/09    385/11
556316Per Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening194/05    191/04    385/09
654883Jane Pedersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening190/03    194/07    384/10
7102107Vibeke Pedersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening186/01    196/06    382/07
8106123Esbern Emilie Jan Ott14-035 Stege Ndr. Skytteforening190/03    192/02    382/05
955657Bøje Nielsen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/03    186/03    377/06
10105692Erik M. Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening188/06    188/02    376/08
11101873Hanne Dall Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening191/05    184/07    375/12
1255109Stefan Rasmussen14-003 Ornebjerg Skytteforening184/01    189/04    373/05
1354829Kirsten Jakobsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening181/00    187/02    368/02
14101874Rigmor Coermann Dahl14-035 Stege Ndr. Skytteforening159/01    174/01    333/02
15105691Grethe Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening166/00    162/01    328/01

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK1
1101723Stine R.D. Jensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening200/12
275089Marcus G. Poulsen12-073 Ballerup Skf.199/16
398996Emma Carstensen14-025 Stensved Skytteforening199/13
455104Tobias Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/08
487091Tanja R. Wriedt14-006 Næstved Skytteforening199/08
699036Nicklas Rytter Eliasen12-032 Kirke Hyllinge Skf.198/08
7103632Rune Sabro14-108 Lundby og Omegns Skytteforening198/07
7104400Mads Karrebæk Mortensen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening198/07
9101724Mathilde L.D. Jensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening197/10
10100365Natashia Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening197/09
11103908Marcus Sehested14-025 Stensved Skytteforening196/09
1296675Regitze Harslund Sancoeur14-006 Næstved Skytteforening196/08
1388524Bo Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening196/07
1499280Emil Egelund Petersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening196/04
1599278Christian Høgsgaard14-108 Lundby og Omegns Skytteforening194/07
1694858Josephine Z.H. Halling14-025 Stensved Skytteforening194/06
1772629Simon Færregaard14-003 Ornebjerg Skytteforening193/07
18101150Mathias Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/07
1982817Rasmus Gammeljord14-108 Lundby og Omegns Skytteforening193/06

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK2
190286Tor Jørgensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening195/05
2102286Julie Hansen14-001 Nykøbing F. Skytteforening194/08
3103958Tobias Nielsen14-006 Næstved Skytteforening194/04
499434Kristian Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/09
5101518Anna Danielsen14-025 Stensved Skytteforening193/03
6102943Andreas Jakobsen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/04
799433Alexander Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening190/04

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK3
1106031Andrea Andkjær14-035 Stege Ndr. Skytteforening196/07
2104401Nicolaj Petersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening195/05
3106369Emma Nørholm Koch14-001 Nykøbing F. Skytteforening191/06
4106122Thies Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/05
592859Julie Adelørn14-025 Stensved Skytteforening185/05
6106124Mia Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening172/00
7103910Lukas Glahn14-025 Stensved Skytteforening171/01
8106732Victor Andreas Christensen11-003 Frederikssund IF 1864157/00
999187Andreas Frank Frimodt Hansen11-001 Hillerød Skytteforening139/00

 

 

Gevær, 50m. - Klasse J1
184860Tobias Petersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening200/13
286870Jesper Pedersen14-003 Ornebjerg Skytteforening198/12
355168Line P. Bertelsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening198/09
487090Mette Sønderstgård05-940 Samsø Skytteforening198/07
584054Camilla Anna Kristiansen14-006 Næstved Skytteforening197/12
690163Jonas Jørgensen14-003 Ornebjerg Skytteforening196/13
788648Magnus Nielsen12-043 Vallensbæk IF af 1939196/05
886426Frederikke Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening195/06
953738Martin Villadsen14-008 Ravnsborg Skytteforening194/06
1096690Hans Fabricius-Rahbek10-037 Tuse Skytteforening193/03
1188694Jesper Bo Nielsen14-006 Næstved Skytteforening192/03

 

 

Gevær, 50m. - Klasse J2
155139Oline Cecilie S. Andkjær14-035 Stege Ndr. Skytteforening198/08
281811Betina Petersen14-012 Tingsted Skytteforening196/06
384865Nanna Kristiansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening195/04
492857Kristian Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening194/09
588120Løkke Pedersen14-006 Næstved Skytteforening194/08
692287Julie Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening194/08
788406Andrè Kappe Larsen14-012 Tingsted Skytteforening194/06
890155Mikkel Pedersen14-006 Næstved Skytteforening194/05
953042Simone Hansen14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/03
1055163Louise Nøhr14-035 Stege Ndr. Skytteforening192/05
1197648Mathilde Pedersen14-040 Kongsted Skytteforening190/06
1283818Andreas Raae14-012 Tingsted Skytteforening187/01
1394928Sara Kaufmann Venøbo14-012 Tingsted Skytteforening186/01
1489994Victor Mortensen14-012 Tingsted Skytteforening184/02
1587540Nicholai Skov Jørgensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening179/01

 

 

Gevær, 50m. - Klasse UNG
154217Stine Stangholt14-012 Tingsted Skytteforening192/09
257425Dennis Frederiksen10-037 Tuse Skytteforening192/09
377309Jacob Larsen14-006 Næstved Skytteforening192/07
453091Line N. With14-004 Maribo Skytteforening191/08
555114Sarah Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening191/02
684839Jan Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening190/05
756183Martin Frederiksen14-006 Næstved Skytteforening189/03
854267Jacob Høegh14-012 Tingsted Skytteforening187/06
955466Kristina Dollerup Nielsen14-003 Ornebjerg Skytteforening175/03

 

 

Gevær, 50m. - Klasse 1
155133Peter Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening197/08
255879Mette Larsen14-006 Næstved Skytteforening196/08
360136Lisbeth Iversen10-033 Svinninge Skytteforening195/07
460081Søren Madsen10-033 Svinninge Skytteforening192/07
559536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I191/06

 

 

Gevær, 50m. - Klasse 2
190251Jens Henriksen14-053 Fensmark Skytteforening193/08
264413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening193/06
354457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening191/05
495000Jon Luckmann Hansen12-021 Greve Skf.189/07
555337Kenneth Westergaard14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/05
655178Lars Nøhr14-035 Stege Ndr. Skytteforening189/04
755571Birthe Holm Thomsen14-003 Ornebjerg Skytteforening188/06
886418Lars Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/07
955222Jacob Nielsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/04
1055123Preben Villadsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening185/02
1159070Johan Melander10-003 Korsør Skytteforening184/06

 

 

Gevær, 50m. - Klasse 3
194703Henrik Johansen14-012 Tingsted Skytteforening189/03
254434Palle Henriksen14-012 Tingsted Skytteforening181/03
354142Karen Lolle14-005 Væggerløse Skytteforening181/03
453137Hanne Andersen14-012 Tingsted Skytteforening180/02
562145Uffe Christensen11-003 Frederikssund IF 1864176/04
663017Poul Rohlin Nielsen11-001 Hillerød Skytteforening167/03

 

 

Gevær, 50m. - Klasse V1
156001Jan Mortensen14-006 Næstved Skytteforening199/14
268845Kaj Hansen12-021 Greve Skf.198/07
357006Kristian Ebbensgaard12-071 Herfølge Skf.198/05
454678Tage Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening197/07
557419Lars Lund10-037 Tuse Skytteforening196/09
654113Poul Erik Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening196/07
761802Peder Pilgaard11-003 Frederikssund IF 1864196/06
854808Lisbeth Pil14-001 Nykøbing F. Skytteforening195/06
953201Sv. Erik Frederiksen14-004 Maribo Skytteforening195/05
955328Sven Ørrild14-003 Ornebjerg Skytteforening195/05
1165179Bjørn Nielsen11-035 Helsinge SG&I195/04
1269365Paul Groesmeyer12-018 Fløng-Hedehusene Skf.194/07
1325302Knud Møller05-940 Samsø Skytteforening194/04
1453166Berrit Carlsen14-010 Sakskøbing Skytteforening193/10
1554902Hans Pil14-001 Nykøbing F. Skytteforening193/08
1655789Svend Erik Reckeweg14-006 Næstved Skytteforening192/06
1759402Torben Kaalund-Ram10-074 Gimlinge SG&I192/02
1854180Finn Munksbo14-005 Væggerløse Skytteforening191/04
1997642Flemming Larsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening191/02
2053420Johnny Johansson14-004 Maribo Skytteforening190/05
2054172Preben Grubbe14-005 Væggerløse Skytteforening190/05
2254168Allan Bruun14-005 Væggerløse Skytteforening190/03
2354892Ingelise Steen14-012 Tingsted Skytteforening190/03
2467459Otto Reenberg13-409 Tårnby Skytteforening190/02
2553053Per Henriksen14-010 Sakskøbing Skytteforening189/04
2685764Erik Hudlebusch14-006 Næstved Skytteforening188/03

 

 

Gevær, 50m. - Klasse V2
1101056Børge Jørgensen14-012 Tingsted Skytteforening196/06
255770Tove Sønderstgård14-006 Næstved Skytteforening194/06
360680Steffen Nicolaisen12-018 Fløng-Hedehusene Skf.193/06
453159Carsten Andersen14-010 Sakskøbing Skytteforening193/04
559981Jørgen Søndergård14-006 Næstved Skytteforening193/02
653229Kaj Pedersen14-029 Søllested Skytteforening192/05
754740Niels Corfitsen14-005 Væggerløse Skytteforening191/04
854282Anni Lundin14-012 Tingsted Skytteforening190/06
955090Børge Pehrson14-035 Stege Ndr. Skytteforening190/03
1054814Leif Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening189/06
11100212Mogens Tonny Bonde14-001 Nykøbing F. Skytteforening189/05
1254253Kjeld Noergaard14-012 Tingsted Skytteforening189/05
1355750Finn Corell14-003 Ornebjerg Skytteforening188/03
1455844Ove Hansen14-006 Næstved Skytteforening187/06
1555865Mogens Andersen14-006 Næstved Skytteforening186/03
1663406Tage Jensen11-001 Hillerød Skytteforening184/04
1756099Bent Andersen14-006 Næstved Skytteforening183/02
1891964Laszio Szabo14-108 Lundby og Omegns Skytteforening180/02
1963737Christian Larsen11-026 Ramløse SG&I177/02
2065008Viggo Rasmussen11-035 Helsinge SG&I175/02

 

 

Gevær, 50m. - Klasse ÅK1
155884Martin Christensen14-006 Næstved Skytteforening199/16
253723Mikkel Villadsen14-008 Ravnsborg Skytteforening199/13
354713Per Christensen14-012 Tingsted Skytteforening199/12
487542Claus Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/10
554312Bjarne Larsen14-012 Tingsted Skytteforening199/09
657407Susanne Frederiksen10-037 Tuse Skytteforening199/08
769703Bent Kruse12-073 Ballerup Skf.197/11
864535Charlotte Frimodt Hansen11-001 Hillerød Skytteforening197/10
955649Jakob Ulriksen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening197/07
1056391Elisabeth Toftvad14-006 Næstved Skytteforening197/06
1187541Per Jørgensen14-035 Stege Ndr. Skytteforening197/05
1256017Henrik Pedersen14-006 Næstved Skytteforening196/10
1358727Michael Andresen14-053 Fensmark Skytteforening196/07
1455275Anne B. Bertelsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening196/05
1553054Per Andersen14-012 Tingsted Skytteforening195/06
1663572Karin Bay11-001 Hillerød Skytteforening194/04
1795724John Helstrup10-074 Gimlinge SG&I193/06
1880876Ruddy Frederiksen14-006 Næstved Skytteforening191/07
1996800Lars Jacobsen14-053 Fensmark Skytteforening188/04

 

 

Gevær, 50m. - Klasse ÅK2
1106127Birgitte Ott14-035 Stege Ndr. Skytteforening199/08
296141Allan Stryhn14-012 Tingsted Skytteforening197/05
356316Per Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening194/05
484055Torben Kristiansen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening193/06
5101873Hanne Dall Coermann14-035 Stege Ndr. Skytteforening191/05
655657Bøje Nielsen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/03
7104891Martin Elnebo14-108 Lundby og Omegns Skytteforening191/02
8106123Esbern Emilie Jan Ott14-035 Stege Ndr. Skytteforening190/03
954883Jane Pedersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening190/03
10105692Erik M. Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening188/06
11102107Vibeke Pedersen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening186/01
1255109Stefan Rasmussen14-003 Ornebjerg Skytteforening184/01
1354829Kirsten Jakobsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening181/00
14105691Grethe Jensen14-001 Nykøbing F. Skytteforening166/00
15101874Rigmor Coermann Dahl14-035 Stege Ndr. Skytteforening159/01

 

 

Gevær, 200m. - Gevær, 200m, Finale UNG + SEN 1-3
159536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I289    93    382
164413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening291    91    382
354457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening286    92    378
459650Allan Hansen10-006 Vemmelev SG&I280    92    372

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab BK
155104Tobias Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening148/07    149/07    297/14
272629Simon Færregaard14-003 Ornebjerg Skytteforening141/00    129/01    270/01
3100365Natashia Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening129/01    140/03    269/04

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab JUN
184860Tobias Petersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening146/07    150/14    296/21
296690Hans Fabricius-Rahbek10-037 Tuse Skytteforening146/06    150/08    296/14
386870Jesper Pedersen14-003 Ornebjerg Skytteforening147/07    146/04    293/11
490163Jonas Jørgensen14-003 Ornebjerg Skytteforening144/04    147/07    291/11
583818Andreas Raae14-012 Tingsted Skytteforening143/03    145/04    288/07
689994Victor Mortensen14-012 Tingsted Skytteforening145/03    142/03    287/06
788648Magnus Nielsen12-073 Ballerup Skf.140/02    146/06    286/08
853171Anna With14-004 Maribo Skytteforening142/04    143/03    285/07
988406Andrè Kappe Larsen14-012 Tingsted Skytteforening135/01    147/05    282/06
1092287Julie Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening140/02    136/00    276/02
1188407Simone Lund Hansen14-012 Tingsted Skytteforening136/03    133/00    269/03

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab UNG
154217Stine Stangholt14-012 Tingsted Skytteforening141/01    145/02    286/03
254267Jacob Høegh14-012 Tingsted Skytteforening140/05    141/04    281/09
355114Sarah Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening139/01    141/01    280/02

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab 1
155133Peter Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening147/06    143/05    290/11
259536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I144/03    145/07    289/10
360136Lisbeth Iversen10-033 Svinninge Skytteforening145/05    142/04    287/09
449823Per Christiansen09-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening143/06    143/09    286/15
560081Søren Madsen10-033 Svinninge Skytteforening147/06    139/01    286/07
659650Allan Hansen10-006 Vemmelev SG&I141/05    139/05    280/10
752929Jakob Nielsen09-310 Otterup Skytteforening139/03    140/02    279/05

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab 2
164413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening148/06    143/02    291/08
254457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening143/04    143/05    286/09
386418Lars Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening140/01    136/02    276/03
455222Jacob Nielsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening138/01    137/01    275/02
556691Kenneth Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening138/04    133/03    271/07

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab 3
155123Preben Villadsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening138/03    131/04    269/07
254434Palle Henriksen14-012 Tingsted Skytteforening125/01    128/01    253/02

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab V1
153166Berrit Carlsen14-010 Sakskøbing Skytteforening149/04    148/08    297/12
253420Johnny Johansson14-004 Maribo Skytteforening146/06    149/06    295/12
357419Lars Lund10-037 Tuse Skytteforening148/06    145/04    293/10
465179Bjørn Nielsen11-035 Helsinge SG&I143/04    148/07    291/11
561802Peder Pilgaard11-003 Frederikssund IF 1864144/04    147/07    291/11
668845Kaj Hansen12-021 Greve Skf.144/04    147/05    291/09
767459Otto Reenberg13-409 Tårnby Skytteforening143/03    147/03    290/06
854113Poul Erik Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening145/06    145/07    290/13
969365Paul Groesmeyer12-018 Fløng-Hedehusene Skf.146/06    144/04    290/10
1057006Kristian Ebbensgaard12-071 Herfølge Skf.145/08    144/01    289/09
1125302Knud Møller05-940 Samsø Skytteforening146/05    142/03    288/08
1297642Flemming Larsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening142/03    139/04    281/07
1354180Finn Munksbo14-005 Væggerløse Skytteforening134/01    141/00    275/01

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab V2
160680Steffen Nicolaisen12-018 Fløng-Hedehusene Skf.142/03    147/04    289/07
263017Poul Rohlin Nielsen11-001 Hillerød Skytteforening142/05    141/04    283/09
393044Bjarne R. Rye Nielsen11-045 Frederiksværk Skytteforening139/01    141/05    280/06
455844Ove Hansen14-006 Næstved Skytteforening137/04    140/03    277/07
553229Kaj Pedersen14-029 Søllested Skytteforening137/02    140/03    277/05
654814Leif Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening139/00    138/08    277/08
785764Erik Hudlebusch14-006 Næstved Skytteforening132/02    136/00    268/02
859402Torben Kaalund-Ram10-074 Gimlinge SG&I122/01    139/01    261/02
963737Christian Larsen11-026 Ramløse SG&I136/00    119/01    255/01

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab ÅK1
154713Per Christensen14-012 Tingsted Skytteforening150/09    150/09    300/18
264535Charlotte Frimodt Hansen11-001 Hillerød Skytteforening148/06    149/12    297/18
353137Hanne Andersen14-012 Tingsted Skytteforening147/05    149/09    296/14
454312Bjarne Larsen14-012 Tingsted Skytteforening148/07    148/06    296/13
568206Allan Holmbach Engelbrecht12-073 Ballerup Skf.148/01    148/08    296/09
653091Line N. With14-004 Maribo Skytteforening146/06    149/09    295/15
758727Michael Andresen14-053 Fensmark Skytteforening147/04    148/07    295/11
887542Claus Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening143/03    144/07    287/10

 

 

Gevær, 200m. - Mesterskab ÅK2
194703Henrik Johansen14-012 Tingsted Skytteforening144/06    143/03    287/09
256407Carina Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening142/02    144/02    286/04
348926Bjarne B. Nielsen14-012 Tingsted Skytteforening144/03    142/03    286/06
453054Per Andersen14-012 Tingsted Skytteforening142/03    143/04    285/07
554142Karen Lolle14-005 Væggerløse Skytteforening141/03    143/03    284/06
655109Stefan Rasmussen14-003 Ornebjerg Skytteforening139/03    140/02    279/05
763572Karin Bay11-001 Hillerød Skytteforening135/00    143/03    278/03
856316Per Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening133/03    134/02    267/05
984055Torben Kristiansen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening137/02    129/00    266/02
10102052Kjeld Frederiksen11-045 Frederiksværk Skytteforening115/01    139/07    254/08

 

 

Gevær, 200m. - Klasse BK
155104Tobias Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening148/07
275089Marcus G. Poulsen12-073 Ballerup Skf.148/05
372629Simon Færregaard14-003 Ornebjerg Skytteforening141/00
4100365Natashia Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening129/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse JUN
186870Jesper Pedersen14-003 Ornebjerg Skytteforening147/07
284860Tobias Petersen14-001 Nykøbing F. Skytteforening146/07
396690Hans Fabricius-Rahbek10-037 Tuse Skytteforening146/06
489994Victor Mortensen14-012 Tingsted Skytteforening145/03
590163Jonas Jørgensen14-003 Ornebjerg Skytteforening144/04
683818Andreas Raae14-012 Tingsted Skytteforening143/03
753171Anna With14-004 Maribo Skytteforening142/04
888648Magnus Nielsen12-073 Ballerup Skf.140/02
892287Julie Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening140/02
1088407Simone Lund Hansen14-012 Tingsted Skytteforening136/03
1188406Andrè Kappe Larsen14-012 Tingsted Skytteforening135/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse UNG
154217Stine Stangholt14-012 Tingsted Skytteforening141/01
254267Jacob Høegh14-012 Tingsted Skytteforening140/05
355114Sarah Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening139/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse 1
155133Peter Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening147/06
160081Søren Madsen10-033 Svinninge Skytteforening147/06
360136Lisbeth Iversen10-033 Svinninge Skytteforening145/05
459536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I144/03
549823Per Christiansen09-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening143/06
659650Allan Hansen10-006 Vemmelev SG&I141/05
795000Jon Luckmann Hansen12-021 Greve Skf.139/04
852929Jakob Nielsen09-310 Otterup Skytteforening139/03

 

 

Gevær, 200m. - Klasse 2
164413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening148/06
254457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening143/04
386418Lars Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening140/01
456691Kenneth Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening138/04
555222Jacob Nielsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening138/01
655178Lars Nøhr14-035 Stege Ndr. Skytteforening136/06

 

 

Gevær, 200m. - Klasse 3
155123Preben Villadsen14-035 Stege Ndr. Skytteforening138/03
254434Palle Henriksen14-012 Tingsted Skytteforening125/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse V1
153166Berrit Carlsen14-010 Sakskøbing Skytteforening149/04
257419Lars Lund10-037 Tuse Skytteforening148/06
353420Johnny Johansson14-004 Maribo Skytteforening146/06
369365Paul Groesmeyer12-018 Fløng-Hedehusene Skf.146/06
525302Knud Møller05-940 Samsø Skytteforening146/05
657006Kristian Ebbensgaard12-071 Herfølge Skf.145/08
754113Poul Erik Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening145/06
861802Peder Pilgaard11-003 Frederikssund IF 1864144/04
868845Kaj Hansen12-021 Greve Skf.144/04
1065179Bjørn Nielsen11-035 Helsinge SG&I143/04
1167459Otto Reenberg13-409 Tårnby Skytteforening143/03
1297642Flemming Larsen14-001 Nykøbing F. Skytteforening142/03
1354180Finn Munksbo14-005 Væggerløse Skytteforening134/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse V2
163017Poul Rohlin Nielsen11-001 Hillerød Skytteforening142/05
260680Steffen Nicolaisen12-018 Fløng-Hedehusene Skf.142/03
393044Bjarne R. Rye Nielsen11-045 Frederiksværk Skytteforening139/01
454814Leif Hansen14-005 Væggerløse Skytteforening139/00
555844Ove Hansen14-006 Næstved Skytteforening137/04
653229Kaj Pedersen14-029 Søllested Skytteforening137/02
763737Christian Larsen11-026 Ramløse SG&I136/00
885764Erik Hudlebusch14-006 Næstved Skytteforening132/02
959402Torben Kaalund-Ram10-074 Gimlinge SG&I122/01

 

 

Gevær, 200m. - Klasse ÅK1
154713Per Christensen14-012 Tingsted Skytteforening150/09
269703Bent Kruse12-073 Ballerup Skf.149/07
354312Bjarne Larsen14-012 Tingsted Skytteforening148/07
464535Charlotte Frimodt Hansen11-001 Hillerød Skytteforening148/06
568206Allan Holmbach Engelbrecht12-073 Ballerup Skf.148/01
653137Hanne Andersen14-012 Tingsted Skytteforening147/05
758727Michael Andresen14-053 Fensmark Skytteforening147/04
853091Line N. With14-004 Maribo Skytteforening146/06
987542Claus Frederiksen14-035 Stege Ndr. Skytteforening143/03

 

 

Gevær, 200m. - Klasse ÅK2
194703Henrik Johansen14-012 Tingsted Skytteforening144/06
248926Bjarne B. Nielsen14-012 Tingsted Skytteforening144/03
353054Per Andersen14-012 Tingsted Skytteforening142/03
456407Carina Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening142/02
554142Karen Lolle14-005 Væggerløse Skytteforening141/03
655109Stefan Rasmussen14-003 Ornebjerg Skytteforening139/03
784055Torben Kristiansen14-108 Lundby og Omegns Skytteforening137/02
863572Karin Bay11-001 Hillerød Skytteforening135/00
956316Per Lund Pedersen14-053 Fensmark Skytteforening133/03
10102052Kjeld Frederiksen11-045 Frederiksværk Skytteforening115/01

 

 

Nordisk Program gevær, 300m. - Nordisk 300m (r) Alle klasser
149823Per Christiansen09-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening327/94
255133Peter Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening323/91
359536Johnny Olsen10-006 Vemmelev SG&I316/87
464413Michael F. Hansen11-001 Hillerød Skytteforening312/85
559650Allan Hansen10-006 Vemmelev SG&I306/85
654457Mikael Green14-012 Tingsted Skytteforening305/86
754267Jacob Høegh14-012 Tingsted Skytteforening302/84
852929Jakob Nielsen09-310 Otterup Skytteforening301/86
995000Jon Luckmann Hansen12-021 Greve Skf.299/83
1054713Per Christensen14-012 Tingsted Skytteforening299/82
1186418Lars Andersen14-035 Stege Ndr. Skytteforening296/83
1256691Kenneth Hansen14-003 Ornebjerg Skytteforening295/85
1355114Sarah Garn Hansen14-035 Stege Ndr. Skytteforening294/85
1454217Stine Stangholt14-012 Tingsted Skytteforening292/81
1554434Palle Henriksen14-012 Tingsted Skytteforening280/86
1653420Johnny Johansson14-004 Maribo Skytteforening273/73